Düşük maliyet, Yüksek fayda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Köşe Koruyucular

Köşe Koruyucular

Lashing yani yük sabitleme malzemelerinin taşıyıcı ile olan temaslarında zararların ( yırtılma, kopma ) oluşması yahut lashing malzemelerinin taşınan emtia ile oluşturdukları temaslar da vermiş oldukları zararlar ( boya kalkması, çiziklerin oluşması ) nedeniyle köşe noktalarının korunması elzem durum oluşturup bu nedenle de %100 yerli üretim olan plastik köşebentlerimiz ( köşe koruyucular ) imal edilmiş ve yük sabitleme sektörü için arz edilmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Düz ve köşeli olmak üzere iki farklı tip ürün.
  • %100 yerli üretim.
  • Yük sabitleme halatlarımız ile tam uyum.
  • Esnek yapısı ile kırılmaz ürün.
  • Çevre dostu üretimi ile geri dönüştürülebilir malzeme.

Ürün Görselleri

Tüm köşebentlerimiz Ar-Ge ekibimizin yük sabitleme ve denizcilik sektörü ile bire bir kurmuş olduğu temas sonucu gözlemlenen problemler neticesinde modellendirilmiş ve özel hammadde karışımı ile de üretilerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Köşe korucularımızın en belirgin özelliği yük sabitleme halatlarının geçiş yapabilmesi  ve gerdirilmesi için özel estetik yapısının mevcut olması ve ne kadar güç uygulanırsa uygulansın kırılmaması.

İster yükünüzü kendiniz sabitleyin, isterseniz de profesyonel bir yük sabitleme firmasından destek alın her koşulda köşe koruyucu ürün kullanmanızı ve kullandırtmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde ürünleriniz üzerinde deformasyon yahut yük sabitleme malzemelerinde deformeye bağlı kopmaların olabileceği ” best pratice ” uygulamalar ile test edilmiş ve görülmüştür.
Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilir ve rekabetçi fiyatlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz.

admin

Yorumlar kapalı.