Düşük maliyet, Yüksek fayda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Hava Yastıkları

Hava Yastıkları

Hava Yastıkları (Dunnage Airbag) birçok ölçü ve özellikte üretilebilen ve kullanımı en basit olan yük sabitleme malzemesidir. Level 0 ile Level 5 arasında polipropilen  malzemeden üretilen hava yastıklarının kullanım amacı deniz (konteyner ve gemi), demir yolu (vagon) veya kara taşımacılığında (treyler, kamyon, kamyonet veya minivan) yüklerinizin kaymasını, birbirine çarpmasını veya devrilerek hasar görmesini engellemek, varış noktasına yüklendiği şekilde ulaşmasını sağlamakta ve böylelikle müşteri memnuniyetinizi arttırmaktır.
ANKALASH Hava Yastıkları, satın alma maliyetleri yüksek ve uygulama sırasında daha fazla işçilik gerektiren geleneksel yük sabitleme tekniklerine (tahta takoz, tahta palet, oluklu mukavva vb.) kıyasla çok daha pratik, yükü emniyete alma yönünden de çok daha etkin ve ekonomiktir.

Ürün Özellikleri

  • Fiyat avantajı sağlar.
  • Uygulanması kolay ve hızlıdır, zaman maliyetini minimize eder.
  • Dış torbası delinmeye ve neme karşı dayanıklı polipropilen ( PP ) kumaştan üretilmiştir.
  • İç torbası ( membran ) hava geçirmez polietilen ( PE ) malzemeden üretilmiştir ve dışı laminelidir.
  • Dış torbasına ve İç torbasına zarar vermeden havası boşaltıldıktan sonra tekrar kullanılabilir.
  • Her türlü nakliyeye uygun ürün kategorileri mevcuttur.
  • İhtiyaca uygun boşlukları dolduracak ölçülerde ve teknik özelliklerde üretilir.
  • Hafif ve 100% geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildiğinden çevre dostudur.

Ürün Görselleri

Hava yastıkları isminden de anlaşılacağı üzere yastığın üstünde bulunan valf (vana) ile özel olaran üretilen tabancası vasıtasıyla havanın yastık içerisine nüks ettirilmesi sonucu şişen sabitlenen en kolay yük sabitleme malzemesidir. Ülkemizde genel kabul gören kurallar dışında hava yastıkları taşıyıcı ile emtia arasına şişirilmektedir. Ancak; hava yastıkları mümkün mertebe emtiaların arasında şişmesi gereken ve belirli bir basınca direnç gösteren mamüldür.

Ayrıca, hava yastıkları 60×90 ila 120×240 ölçüleri aralığında üretilebilmekte ve taşıyıcı da kalan boşluklara göre kullanılabilmektedir. Daha fazla soru ve sorularınız için bizler ile iletişime geçebilir ve ürettiğimiz tüm malzemelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

admin

Yorumlar kapalı.