Düşük maliyet, Yüksek fayda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Gerdirme Makinaları

Gerdirme Makinaları

Yük sabitleme halatlarının ( kayışların ) lashing tokalarımız yahut kancalı lashing tokalarımız ile kullanılması durumunda yeterli oranda gerdirme yapabilmek için kullanılan ve STF ( Standart Tension Force ) değerleri ile uyum gösteren üründür. Ayrıca, SHF değerleri ile de birebir uyumlu gerdirme makinalarımız 19 mm – 60 mm aralığındaki tüm kompozit straplar, dokuma straplar ve yük sabitleme kayışları için kullanılabilmektedir. Tüm gerdirme makinaları son kullanıcının en pratik hali ile sabitleme yapabilmesi için dizayn edilmiş ve üretim bandından çıkarak müşteriye ulaştırılmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Patentli ürün.
  • 19 mm ila 60 mm arası tüm kompozit strap ve dokuma kayışlar ile yüksek uyum.
  • Manuel, pnömatik ve elektrikli versiyonlar ile hız kazandıran ürün.
  • Kullanıcı dostudur ve kullanıcı yormadan STF ve SHF ile uyum sağlar.
  • Uzun ömürlü olması nedeni ile işletme maliyetine avantaj sağlar.
  • Çevre dostu olması nedeniyle geri dönüşüme uygundur.

Ürün Görselleri

Mevcut müşterilerimize satışı yapılan ve lashing ” yük sabitleme ” sektörününde kullanılan halatlarımızın örnek çalışma görselleri.

Hali hazır da tüm yük sabitleme kayışları maket bıçakları ile kesilmekte ve bu kesim işlemi halatların ucunda tüylenmeye neden olmaktadır. Lakin, firmamızın dan satın alacağınız ilk gerdirme makinası ile beraber ( strap gerdirme makinaları hariçtir ) özel halat kesme bıçağı da sizlere hediye olarak gönderilmektedir ve halatların kesilmesi aşamasında gerek güvenli maket bıçağı kullanımı gerek ise de işlemi hızlandıran ekipman kullanmış olmaktasınız.
Sizlerde gergi makinalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak için bizler ile iletişime geçebilir ve ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

admin

Yorumlar kapalı.